Cars: Lightning League

Ücretsiz Araba Yarışı Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 200 MB
  • Version 1.01
  • Dil İngilizce
  • Firma Disney
Küçük yaştaki çocuklara hitap eden ve bizimde bildiğimiz üzere Arabalar 3 gibi harika bir animasyon filminin mobil oyunu şimdi akıllı cihazlarımızda.

 Cars: Lightning League, Disney Pixar yapımı Cars 3 (Arabalar 3) filminin mobil oyunu. Çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için iPhone ? iPad cihazınıza indirip gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz araba yarışı oyunu. Hem ücretsiz hem de sadece 200 MB boyutunda. 

 Disney?in sinemalarda izlenme rekoru kıran Arabalar filminin üçüncü oyunu Cars: Lightning League?de filmin ana karakterleri Lightning McQueen, Cruz Ramirez dahil birçok ismi daha doğrusu arabayı görüyoruz. Konuşabilen arabalarımızı yükseltme şansına sahibiz. Tabii ki öncelikle görevleri tamamlamamız gerekiyor. Görevler, daha çok küçük yaşta kişilerin oynayacağı düşünülerek hazırlanmış. Oynanış ta aynı şekilde; parmağınızı kaydırarak yön vermeniz yeterli oluyor.

 Ödüller kazandıran meydan okumalar da içeren yarış oyunu, animasyonların öne çıkarıldığı görsel çizgileriyle de beğenimi kazandı. Türkçe dil desteği sunmaması dışında bir eksiğini görmediğim araba yarışı, tam da minik dostlarımızın seveceği şekilde olmuş.

Daha Fazla Göster
Cars: Lightning League indir
DİĞER SÜRÜMLER